مهره پرچی شش گوش سر فلنچی AF

مهره پرچ شش گوش لبه دار AF

جنس : فولادی با روکش گالوانیزه

M4-M10

مشخصات:

مهره پرچ شش ضلعی سرفلنچی(OPEN TYPE | HEXAGONAL BODY | FLANGE HEAD) :

مهره پرچ‌ها یک نوع سیستم چفت کردن مکانیکی هستند که یک قفل سریع، ساده و دائمی بین مواد را تضمین می‌کنند، چرا که رزوه ها (شیارهای داخل مهره پرچ) را در صفحات ایجاد می‌کنند. مهره پرچ‌ها می‌توانند روی هر سطحی نصب شوند، حتی اگر فقط به پهلوی کار دسترسی داشته باشید (برای مثال لوله‌ها). کاربرد پرچ‌ها به ابزاری نیاز دارد که نیرویی را برای وارد کردن رزوه به کار می‌برد که بدنه را تغییر دهد تا دو یا چند صفحه را بهم نصب کند. ابزارهای مهره پرچ قابل حمل هستند و می‌توانند در طیف وسیعی از محیط‌های عملیاتی مورد استفاده قرار گیرند.

مهره‌های پرچ به راحتی در تمام مواد فلزی، پلاستیک‌ها و حتی در قطعات سرامیک، پردازش می‌کنند. این فرآیند به طور خاص ایمن است چون نه بخار و یا گازهای مضر منتشر می‌کنند و نه خطر سوختن وجود دارد.

رزوه های داخلی مهره پرچ می‌تواند از آلومینیوم، فولاد، گالوانیزه یا استیل ضد زنگ ساخته شود. بدنه مهره پرچ می‌تواند در انواع مختلف شامل مهره پرچ گرد، مهره پرچ شش‌ضلعی، مهره پرچ نیمه شش ضلعی و یا استوانه‌ای و یا ته بسته باشد.

در کجا از مهره پرچی استفاده می‌کنید؟

در همه جا یک بست پنهان و قوی و آسان مورد نیاز است. برای بیش از ۸۰ سال در صنایع هوایی، حمل و نقل ریلی و راه آهن، اتوبوس، کامیون، کنتور سازی، صنایع خودرو سازی، واگن سازی، ساختمان، سیستم‌های روشنایی، مبلمان اداری، دکوراسیون، مبلمان شهری، پارک‌ها، استخرهای شنا، قایق‌های تفریحی، ماژول های خورشیدی، لوازم پزشکی، تهویه هوا، تابلو برق ساخت خودرو، ساخت فلز، تجهیزات غذا، ماشین‌آلات، وسایل الکترونیکی، هوافضا و صنایع دفاعی از مهره پرچی سریع و کارآمد برای حل مشکلات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اگر نمی‌توانید مهره پرچی را در اندازه یا سبک مناسب برای درخواست خود پیدا کنید، یا اگر مطمئن نیستید کدام گزینه برای نیازهای شما مناسب است، لطفاً در تماس با ما تردید نکنید. ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم که اتصالی که به آن نیاز دارید را پیدا کنید. و اگر ما نمی‌توانیم آن را پیدا کنیم، احتمالاً وجود ندارد! 

 R AF

af table